Váza
sklo alabastrové, baňatý tvar, broušený dekor jehlanců, jemně zlaceno, Čechy, 50. léta 19. století, výška 21,5 cm, lehce odštípnuto (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Váza
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |